1

Archiwum aktualności

ZAWIRUJ W TAŃCU RAZEM Z KLANZĄ - Dzień Tańca Integracyjnego w naszej szkole

ZAWIRUJ W TAŃCU RAZEM Z KLANZĄ -

Dzień Tańca Integracyjnego w naszej szkole

 

19 maja gościliśmy w naszej szkole seniorów oraz uczniów gimnazjum GZS. Celem spotkania był najlepszy dla każdego taniec pod chmurką z wykorzystaniem chust animacyjnych Klanzy.

Wspólna zabawa, tańce, śpiewy, ogólna wesołość i sprzyjająca pogoda gościły w ten majowy wtorek na placu naszej szkoły. Podaliśmy sobie ręce, stworzyliśmy duże koła, a animatorka Klanzy - Pani Halina Oster - poprowadziła taneczne kręgi i zapewniła wszystkim uczestnikom fantastyczną zabawę. Ogromne koła w kolorach tęczy przeniosły wszystkich w bajkowy świat. Czerpaliśmy radość z bycia razem i poruszania się w prostym, tanecznym korowodzie. Specjalne talenty i umiejętności nie były potrzebne. Wystarczyła odrobina chęci i szczypta dobrego humoru. Obcy był nam stres, niepokój, a zagościło wśród nas odprężenie, relaks i poczucie wspólnoty.

Wspólna zabawa, w czasie której nieważny był wiek i umiejętności, dostarczyła wszystkim wielu wrażeń, pobudziła wyobraźnię i wyzwoliła w nas pozytywne emocje :)

Marzena Pikos

IMG_7248IMG_7249IMG_7253IMG_7254
  • Data aktualizacji: 2021-01-15 18:41
  • |
  • Licznik odwiedzin: 951 433