1

Archiwum aktualności

Boże Narodzenie w SP w Antoniowie

Spotkanie Świąteczne w naszej szkole

W czwartek 22 grudnia, nauczyciele i uczniowie szkoły wraz z rodzicami i zaproszonymi gośćmi mieli okazję do wspólnego przeżywania niezwykłego, radosnego klimatu zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Wszyscy zebrani mogli podziwiać kunszt aktorski uczniów naszej szkoły w pięknym, tradycyjnym przedstawieniu jasełkowym, przygotowanym przez p.Wiciak. Jasełka po raz kolejny przypomniały nam historię narodzin Chrystusa, poruszyły ważną symbolikę Świąt a wspólne śpiewanie kolęd wprowadziło nas w wyjątkowy, pełen ciepła i radości nastrój.

Nasi wychowankowie mieli również okazję pochwalić się swoimi umiejętnościami językowymi w przygotowanym przez p.Asmushkinę mini recitalu kolędowym.

Po jasełkach, zaproszeni goście spotkali się na wspólnej wigilii, przygotowanej przez nauczycieli. Spotkania tego rodzaju tylko potwierdzają, jak istotne dla pogłębiania wzajemnych relacji jest wspólne przeżywanie i celebrowanie Świąt Bożego Narodzenia. 

 

A. Maciak

  • Data aktualizacji: 2021-01-15 18:41
  • |
  • Licznik odwiedzin: 955 073