1

Archiwum aktualności

Niech żyje bal!!! Zabawa karnawałowa w naszej szkole

Niech żyje bal!!! Zabawa karnawałowa w naszej szkole

Karnawał w naszej szkole!

Tradycyjnie, tuż po feriach, odbyła się w naszej szkole zabawa karnawałowa. W środę 11 lutego od samego rana dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Aula wyglądała inaczej niż zwykle, zamieniła się w prawdziwą salę balową. Udekorowana kolorowymi balonami, łańcuchami, błyszczącymi ozdobami zachęcała do szampańskiej zabawy - najpierw młodszych pociech, a później naszej "młodzieży".

W szkole zaroiło się od Spidermanów, piratów, rycerzy, kowbojów rodem z Dzikiego Zachodu, policjantów... Były wróżki, księżniczki, różne stwory i dziwadła...Nie sposób wymienić wszystkich. Stroje były barwne, oddawały nawet najdrobniejsze szczegóły wybranej postaci. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw, a niekiedy nawet przerażenie. Wszyscy bawili się znakomicie, bo humor dopisywał zarówno dzieciom, wychowawcom jak i rodzicom. Dorośli bawili się wspólnie z dziećmi. Były korowody, kółeczka i tańce w parach. Dobra zabawa nieodłącznie związana jest z muzyką. O świetną i profesjonalną oprawę muzyczną zadbał Pan Andrzej Rybak, który już kolejny raz serwował nam doskonałą muzykę, za co serdecznie dziękujemy.

Na zmęczonych tancerzy czekał słodki poczęstunek. Nasze pociechy, małe i duże, z wielkim apetytem zajadały pączki i popijały soczkami. Nie zapomnieliśmy też o rodzicach. Do ich dyspozycji była kawiarenka, w której mogli porozmawiać, napić się kawy, odpocząć na chwilę od swoich pociech.

Zabawa karnawałowa z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością nie tylko wśród uczniów i rodziców naszej szkoły, ale również wśród dzieci z innych placówek. Wszyscy są mile widziani! Nie ma nic piękniejszego i cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka, który maluje się podczas zabawy na buziach rozbawionych maluchów.. Do zobaczenia za rok!

                                                                                                                                                                                              Marzena Pikos

 

DSCN0514DSCN0518DSCN0524DSCN0525DSCN0527DSCN0532DSCN0537DSCN0541DSCN0552DSCN0558DSCN0559
  • Data aktualizacji: 2021-01-15 18:41
  • |
  • Licznik odwiedzin: 955 120