1

Archiwum aktualności

Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 15.10.2012 r. w Szkole Podstawowej w Antoniowie odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.  Święto to obchodzone jest w rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej, utworzonej 14 października 1773 roku z inicjatywy króla Stanisława Augusta Poniatowskiego.

     Uroczystość otworzył Dyrektor szkoły P. Wiesław Podborączyński, który na ręce wszystkich nauczycieli i pracowników szkoły złożył życzenia. Dzień Edukacji Narodowej to również okazja do wręczenia nagród i odznaczeń wyróżniającym się nauczycielom i pracownikom obsługi. Nagrody otrzymali: p. Danuta Wiciak, p. Anna Maciak, p. Magdalena Stasiukiewicz, p. Krystyna Grzesik oraz p. Maria Moch.

     Po części oficjalnej odbyła sie część artystyczna. Uczniowie naszej szkoły pod czujnym okiem p. Danuty Wiciak przygotowali humorystyczne przedstawienie. Były przemówienia, wiersze, piosenki, skecze. Wszystko zostało zamknięte w konwencji scenek rodzajowych z życia szkoły.

     Uroczystość przebiegała w miłej i radosnej atmosferze. Na zakończenie uczniowie złożyli życzenia wszystkim pracownikom naszej szkoły.

 

Marzena Pikos

  • Data aktualizacji: 2021-01-15 18:41
  • |
  • Licznik odwiedzin: 955 121