1

Archiwum aktualności

Pasja, wiedza, troska o wychowanie - w mobilnym planetarium

DSCF2914
DSCF2914

16 lutego 2015 r. uczniowie naszej szkoły- w ramach projektu FŚNIT- mieli możliwość uczestniczenia w zajęciach z astronomii, które odbyły się w mobilnym planetarium, które zagościło w auli naszej szkoły. Zajęcia odbywały się pod hasłem "Wszechświat w pigułce". Pod rozłożoną kopułą za pomocą nowoczesnego sprzętu uczniowie mogli oglądać filmy popularno-naukowe na temat budowy i zjawisk Układu Słonecznego. Dzieci zafascynowane były pięknem i złożonością mikro i makrokosmosu. Zajęcia z pewnością zachęciły naszych podopiecznych do dalszych pasjonujących odkryć.

                                                                                                                                                                                         Marzena Pikos

  • Data aktualizacji: 2021-01-15 18:41
  • |
  • Licznik odwiedzin: 951 397