1

Archiwum aktualności

Zakochane Walentynki

Walentynki to święto zakochanych i zaprzyjaźnionych. To ciekawy sposób na rozgrzanie serc w czasie zimy i wzmocnienie przyjaźni. Tego dnia ludzie wysyłają do bliskich "walentynkę" - wiersz, podziękowanie albo wyznanie miłosne. Niekiedy obdarowują sie upominkami. Walentynki to szczególny dzień, na który warto starannie przygotować coś wyjątkowego. Tak właśnie było w naszej szkole. Od samego rana mocniej biły uczniowskie "serducha", gdyż wszyscy z niecierpliwością czekali na walentynkową pocztę. A przyznać należy, że zapełniono liścikami całą skrzynkę. Przez wiele dni członkowie Samorządu Uczniowskiego zbierali kolorowe, papierowe serduszka z życzeniami i wkładali je do walentynkowej skrzynki. Kulminacyjnym punktem dnia była długa przerwa, w czasie której wysłannicy Amora przekazali uczniom i nauczycielom walentynkowe niespodzianki. Jedno malutkie serduszko, a szczęścia i radości tak wiele. Strzała Amora trafiła w niejedno uczniowskie serce:) Walentynki w naszej szkole stały się doskonałą okazją do okazania swojej sympatii. To dobrze, bo przyjaźni i miłości nigdy nie jest za dużo.
Marzena Pikos

  • Data aktualizacji: 2021-01-15 18:41
  • |
  • Licznik odwiedzin: 955 072