1

Archiwum aktualności

Przyszła do nas wiosna...

21.03.13
21.03.13

Jeszcze niedawno śpiewaliśmy " Hu, hu, ha, nasza zima zła ", a tu wielkimi krokami zawitała do nas wiosna. W tym roku rozpoczęła się już 20 marca, ale my tradycyjnie powitaliśmy tę piękną  pannę 21 marca. Pomimo szarości i zimowej temperatury za oknem u nas było wiosennie, kolorowo i wesoło. Jak co roku uczniowie naszej szkoły pokazali, że potrafią dobrze sie bawić.

    Najmłodsi wzięli udział w barwnym korowodzie marzankowym. Przywitani przez p. Helenę Gruszkę - dyr. Domu Kultury w Ozimku oraz przez burmistrza Ozimka - p. Marka Korniaka, przedszkolaki i uczniowie klas I-III wzięli udział w wyborze najpiękniejszej marzanny, wspólnym, wiosennym śpiewaniu oraz seansie filmowym. Każdy uczestnik obdarowany został słodyczami.

    Program obchodów dla klas starszych został przygotowany przez Samorząd Uczniowski. Uczniowie " wyszli z ławek", by bawić się i rywalizować. Przedstawiciele poszczególnych klas wzięli udział w turniejach międzyklasowych, w których mogli wykazać się wiedzą, zmysłem smaku oraz sprawnością fizyczną. Uczniowie do swoich zadań podeszli z pozytywnym nastawieniem i humorem. Na koniec nastąpiło podsumowanie, ogłoszenie wyników i oraz wręczenie dyplomu dla zwycięzcy, a dla każdego ucznia słodkiego upominku. Chociaż wygrała klasa szósta, wszyscy świetnie się bawili, a końcowym okrzykom nie było końca. Szkoda, że taki dzień zdarza się tylko raz w roku.

 

                                                                                            Marzena Pikos

 

21.03.1321.03.1321.03.1321.03.13
  • Data aktualizacji: 2021-01-15 18:41
  • |
  • Licznik odwiedzin: 955 140