1

Archiwum aktualności

Wizyta Przedszkolaków z Ozimka w naszej szkole

W kwietniu 2013r. dwukrotnie gościliśmy sześciolatków oraz pięciolatków z ozimskich przedszkoli -Przedszkola Publicznego nr 1 oraz Przedszkola Publicznego nr 4. Po ciepłym powitaniu przez Pana dyrektora Wiesława Podborączyńskiego dzieci udały się na spacer po szkole. Poznawały pomieszczenia - ich funkcję i przeznaczenie: korytarze, sale lekcyjne, bibliotekę, sekretariat, szatnię, salę sportową oraz oddział przedszkolny. Miały okazję zaobserwować, jak uczą się uczniowie w naszej szkole - starsi i młodsi.

     Przedszkolaki brały udział w zajęciach, rysowały, uczestniczyły w grach i zabawach dydaktycznych, zajęciach komputerowych, które bardzo przypadły im do gustu. Na zajęciach sportowych wykazywały sie świetną sprawnością ruchową. Pokonywały tor przeszkód zbudowany z różnorodnych sprzętów sportowych. Bawiły sie doskonale i zaciekle rywalizowały  pod okiem nauczyciela wychowania fizycznego.  W wolnej chwili mogły zrelaksować się i odpocząć oglądając bajki.

      Na koniec wizyty na naszych gości czekał słodki poczęstunek. Każdy z przedszkolaków otrzymał również pamiątkowy folder naszej szkoły. Przedszkolaki powiedziały nam w sekrecie, że przyjdą tu do pierwszej klasy:) Czekamy na Was! 

Marzena Pikos

      

Przedszkolaki_z_OzimkaPrzedszkolaki_z_Ozimka_2Przedszkolaki_z_Ozimka_3Przedszkolaki_z_Ozimka_4Przedszkolaki_z_Ozimka_5Przedszkolaki_z_Ozimka_6Przedszkolaki_z_Ozimka_7Przedszkolaki_z_Ozimka_8Przedszkolaki_z_Ozimka_9Przedszkolaki_z_Ozimka_10Przedszkolaki_z_Ozimka_11Przedszkolaki_z_Ozimka_12Przedszkolaki_z_Ozimka_13Przedszkolaki_z_Ozimka_14Przedszkolaki_z_Ozimka_15Przedszkolaki_z_Ozimka_16Przedszkolaki_z_Ozimka_17Przedszkolaki_z_Ozimka_18Przedszkolaki_z_Ozimka_19Przedszkolaki_z_Ozimka_20Przedszkolaki_z_Ozimka_21
  • Data aktualizacji: 2021-01-15 18:41
  • |
  • Licznik odwiedzin: 955 110