1

Archiwum aktualności

Akademia zakończenia roku szkolnego 2012/2013

28 czerwca - na ten dzień czekaliśmy wszyscy - zakończenie roku szkolnego 2012/13! Z tej okazji w auli szkolnej punktualnie o godzinie 9.00 zgromadzili sie uczniowie, nauczyciele, rodzice. Po odśpiewaniu hymnu narodowego głos zabrał Pan dyrektor- Wiesław Podborączyński, który w krótkim wystąpieniu podziękował wszystkim za sumienną i ciężką pracę oraz podsumował mijający rok szkolny, który obfitował w liczne sukcesy.

W dalszej części uroczystości najlepsi uczniowie klas I-V otrzymali nagrody książkowe oraz świadectwa z wyróżnieniem za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie. Po nich na środek wystąpili absolwenci naszej szkoły, dla których było to pożegnanie ze szkołą podstawową. Prymusi, do których należą: Melania Spyra, Simone Jendrzej, Ania Kotula, Weronika Turek, Larissa Blusch, Kuba Kotliński, Sandra Piechota i Karolina Jędrysiak otrzymali świadectwa z czerwonym paskiem, nagrody książkowe i dyplomy wzorowego ucznia. Pamiętaliśmy również o rodzicach naszych prymusów, którzy w podziękowaniu za trud włożony w wychowanie swoich pociech otrzymali listy gratulacyjne. Na zakończenie uczniowie, którzy w pierwszym semestrze osiągnęli wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie, otrzymali stypendia naukowe.

Uroczystą akademię zakończyła część artystyczna przygotowana przez uczniów klasy VI wraz z wychowawcą - Marzeną Pikos. Na galowo i z humorem - tegoroczni absolwenci pożegnali się ze swoją szkołą. Choć nie zabrakło wzruszeń i łez , show, jaki szóstoklasiści zaprezentowali, pozostanie długo w pamięci, czego dowodem były owacje na stojąco.

Na zakończenie absolwenci pożegnali się ze swymi nauczycielami, wręczając im w podziękowaniu naręcza kwiatów. Wielu nie kryło wzruszenia, ale w tym dniu łzy wzruszenia i radości szły ze sobą w parze.

Ogłaszamy uroczyście, że rozpoczęły się wakacje i nikt nie jest w stanie tego zmienić:) Życzymy wszystkim uczniom zasłużonego odpoczynku, relaksu, zabawy, kolorów i słońca! Cieszcie się zachłannie życiem, abyście we wrześniu wrócili do szkoły naładowani zapałem i energia do poznawania świata.

Marzena Pikos

 

Komers 2013Komers 2013Komers 2013 Wręczanie nagródWręczanie nagródWręczanie nagródWręczanie świadectw absolwentomWręczanie świadectw absolwentomWręczanie listów gratulacyjnych dla RodzicowWręczanie listów gratulacyjnych dla Rodzicow_2Wręczanie listów gratulacyjnych dla Rodzicow_3Część artystycznaCzęśc artystycznaCzęśc artystycznaCzęśc artystycznaCzęść artystycznaCzęść artystycznaCzęść artystycznaCzęść artystycznaCzęść artystycznaCzęść artystycznaCzęść artystycznaCzęść artystycznaCzęść artystyczna
  • Data aktualizacji: 2021-01-15 18:41
  • |
  • Licznik odwiedzin: 955 104