1

Archiwum aktualności

Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej to doskonała okazja, aby podziękować nauczycielom za trud wychowywania i kształcenia. Przepiękną laurką na tę okoliczność była akademia przygotowana przez uczniów kl. V pod kierunkiem p. Izabeli Grys.

Uroczystość rozpoczął   dyrektor szkoły -  p. Wiesław Podborączyński, który złożył serdeczne życzenia wszystkim pracownikom szkoły w dniu ich święta. Do życzeń dołączyła się przewodnicząca Rady Rodziców, która na ręce dyrektora szkoły złożyła  podziękowania za trud włożony w wychowanie dzieci.

DEN to również doskonała okazja do wręczenia nagród nauczycielom i pracownikom szkoły w dowód uznania ich pracy. Wyróżnieni zostali: p. Marzena Pikos, p. Anna Lakota, p. Izabela Grys, p. Jolanta Gottwald, p. Jan Wysota oraz p. Magdalena Kotula.

Punktem kulminacyjnym akademii był program artystyczny przygotowany przez uczniów klasy V, który obfitował w scenki pełne humoru, parodiujące zachowania zarówno nauczycieli jak i uczniów. Finałem było wręczenie wszystkim pracownikom szkoły symbolicznych orderów z dedykacją. 

Uśmiech na ustach zebranych świadczy o tym, że był to czas spędzony w miłej atmosferze. Jako że Dzień Edukacji Narodowej to również święto uczniów, życzymy im tego, aby na swojej drodze spotykali tylko i wyłącznie uśmiechniętych i pełnych zaangażowania nauczycieli.  

 

Marzena Pikos

DEN_2DEN_3DEN_4DEN_5DEN_6DEN_7DEN_8DEN_9DEN_10
  • Data aktualizacji: 2021-01-15 18:41
  • |
  • Licznik odwiedzin: 955 082