W dniach 8-15 maja 2022 r. Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich zorganizowało XIX edycję ogólnopolskiego programu Tydzień Bibliotek. Z tej okazji 23 maja w naszej szkole odbyło się spotkanie czytelnicze pod hasłem Czytanie łączy pokolenia. Zaproszeni goście w osobach: p. Henryka Słupika- członka Stowarzyszenia Doliny Małej Panwi, p. Ireny Pańczyk- przedstawicielki zespołu ludowego „Opolskie Dziołchy”, p. Marka Pańczyka- członka OSP w Antoniowie zaprezentowali nam fragmenty książek o różnej tematyce. Nie zabrakło również popisów czytelniczych w wykonaniu uczniów naszej szkoły. Vanessa i Sofia przeczytały fragmenty książek w języku niemieckim i ukraińskim, a Kuba i Wiktoria przybliżyli nam literaturę dziecięcą.
Mamy nadzieję, że dzisiejsze spotkanie zachęci wszystkich do częstego sięgania po książki, gdyż są one źródłem wiedzy, rozwijają wyobraźnię oraz dostarczają niesamowitych wrażeń.

Czyt-2 1
Czyt-2 1
Galeria
 do góry