Starsze klasy Szkoły Podstawowej w Antoniowie, pod koniec roku szkolnego miały swoją NOCKĘ W SZKOLE. Najpierw 25 maja 2022r. wszyscy szóstoklasiści przyszli po południu do szkoły na nocowanie. Była to okazja do zintegrowania klasy i miłego spędzenia czasu. Uczniowie samodzielnie upiekli babeczki, grali w różne przyniesione przez siebie gry i bawili się w chowanego. Wieczorem wspólnie zjedli pizzę i oglądali filmy, a później "poszli spać". Rano zanim wrócili do domów już zaczęli planować kolejne "nocowanie w szkole".
Nocne (nie)spanie klasy IV odbyło się w dniach 27-28 maja. Wszędzie dobrze, ale... w szkole najlepiej. Sami zobaczcie więcej zdjęć na szkolnym FB.
Natomiast uczniowie klasy 7 naszej szkoły mieli swoją NOCKĘ W SZKOLE dnia 3 czerwca w piątek. O godzinie 18.00 przyszli do szkoły, gdzie m. in. własnoręcznie przygotowywali pizzę wg własnego pomysłu, tańczyli JUST DANCE, oglądali wspólnie wybrany film, tańczyli belgijkę i makarenę, a w sobotę rano szczęśliwie wrócili do domu na śniadanie.

Nocowanie-2a
Nocowanie-2a
Galeria
 do góry