Jesień niesie ze sobą nie tylko opadające liście i coraz chłodniejsze dni, ale także radosne spotkania i wyjątkowe wydarzenia. Festyn jesienny, który odbył się w naszej szkole 30 września sprawił, że teren szkolny zapełnił się tłumem ludzi.
Na gości czekało mnóstwo atrakcji. Nasi najmłodsi uczniowie złożyli uroczystą przysięgę i zostali oficjalnie pasowani na pierwszoklasistów.
Odbyły się także pokazy talentów uczniów naszej szkoły. Ich pomysłowość nie znała granic- począwszy od rewii mody jesiennej, poprzez występy taneczne i wokalne, skończywszy na brawurowo wyśpiewanej i wytańczonej „Kocicy” przez naszych ósmoklasistów. Wiek nie miał znaczenia, liczyła się dobra zabawa, dlatego każdy znalazł coś dla siebie. Wśród wielu atrakcji nie zabrakło dmuchańców, salonu fryzjerskiego, kącika fotograficznego, stoiska plastycznego, czy studia tatuażu. Nie obyło się również bez akcentów sportowych. Wsparciem dla podniebienia okazały się wykwintne, domowe wypieki, pieczone kiełbaski, a na najmłodszych czekał popcorn.
Gorąco dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji festynu za wsparcie i wspólną zabawę. Do zobaczenia…
Fj-1
Fj-1
Galeria
 do góry