Miłą tradycją antoniowską stały się przedświąteczne spotkania w naszej szkole. I w tym roku Rada Rodziców oraz nauczyciele zorganizowali bogaty kiermasz wzbogacony występami naszych najmłodszych.
A co to były za występy! Talenty aktorskie i wokalne ujawniły się już w przedstawieniu, a kolejne muzyczno-taneczne pokazy poszczególnych klas wzbudziły gorące reakcje i aplauz publiczności. Jak co roku nie zabrakło piosenek w językach angielskim i niemieckim, a hitem wieczoru stała się pełna energii góralska pastorałka w wykonaniu klasy drugiej.
Po części oficjalnej naszych dzielnych artystów poczęstowali słodkościami nasi specjalni goście: wicestarosta opolski - pani Leonarda Płoszaj, i pan burmistrz Mirosław Wieszołek. Następnie zgromadzeni spędzili jeszcze miłe chwile w „kawiarenkach” przy gorących napojach i pysznych ciastach.
Piękne ozdoby wykonane przez naszych uczniów cieszyły się na kiermaszu wielkim powodzeniem i rozeszły się równie szybko co wypieki wykonane przez ich mamy.
Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom za wspólnie spędzony wieczór i życzymy wszystkim wesołych Świąt Bożego Narodzenia.
Ps1
Ps1
Galeria
 do góry