Piłkarska gorączka ogarnia Szkołę Podstawową w Antoniowie! Z okazji Mundialu my także oddaliśmy się sportowemu szaleństwu: najpierw mieszane drużyny chłopców i dziewcząt rozegrały mecze w dwóch kategoriach wiekowych, następnie odbyła się gra edukacyjna zatytułowana "Fair Play w Sporcie i w Szkole" dla klas V-VII. Zadaniem uczniów było zdybycie 4 kartoników z wartościami fair play oraz podanie przykładów na ich zastosowanie w sporcie oraz w klasie. Drużyny musiały wykazać się wiedzą, sprawnością i humorem, by dobrze wykonać całe zadanie.

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej są doskonałą okazją, by przypomnieć o takich zasadach czystej gry, jak przyjaźń, zabawa, uczciwość, czy tolerancja, które powinniśmy respektować nie tylko na boisku, ale w i klasie. Więcej o idei fair play przeczytać można na stronie www.fairplayinternational.org


Tego dnia wszyscy fani sportu mogli przebrać się w barwy narodowe. Jak widać nawet najmłodsi kochają reprezentację Polski.

Galeria
Festiwalove info!
Poniżej lista uczestników I Międzyszkolnego Festiwalu Piosenki Walentynkowej "Festiwalove"' Krasiejów 2022. Kolejność alfabetyczna, jest kolejnością występów.
3 Lena Biskup Sp nr 3 Ozimek
4. Lena Bryja SP Krasiejów
5. Ania Chmura Szkoła Podstawowa nr 3 w Ozimku
6.Asia Halupczok Szkoła Podstawowa W Grodźcu
7. Magdalena Jonczyk SP Krasiejów
8. Amelia Kita SP nr 3 Ozimek
9 Julia Knapik SP nr 2 Ozimek
10 Lena Mannsfeld SP Krasiejów
11. Melania Muc SP Szczedrzyk
13. Jasmin Pyka SP Krasiejów
14. Zuzanna Sojka SP Dylaki
15.Agata Spika SP nr 2 Ozimek
16 Anastazja Szalek SP Dylaki
Zapraszamy o godzinie 10 w czwartek 17 lutego w progi naszej Szkoły.
Prosimy wysłać podkład na adres spkrasiejowpromocja@gmail.com do wtorku do godziny 18. Uczestnicy z klas V-VIII, decydują czy biorą udział na żywo w Festiwalu czy wyświetlone ma zostać przesłane nagranie. Prosimy o taką informacje również do wtorku do godziny 18, mailem.
Festiwal zostanie przeprowadzony zgodnie z zaleceniami sanitarnymi.
 do góry