Szkoła Podstawowa w Antoniowie

e-mail:
www: spantoniow.ozimek.pl
Data wydruku: 2021-01-25 09:13:03

Archiwum aktualności

Wizyta Przedszkolaków z Ozimka w naszej szkole

W kwietniu 2013r. dwukrotnie gościliśmy sześciolatków oraz pięciolatków z ozimskich przedszkoli -Przedszkola Publicznego nr 1 oraz Przedszkola Publicznego nr 4. Po ciepłym powitaniu przez Pana dyrektora Wiesława Podborączyńskiego dzieci udały się na spacer po szkole. Poznawały pomieszczenia - ich funkcję i przeznaczenie: korytarze, sale lekcyjne, bibliotekę, sekretariat, szatnię, salę sportową oraz oddział przedszkolny. Miały okazję zaobserwować, jak uczą się uczniowie w naszej szkole - starsi i młodsi.

     Przedszkolaki brały udział w zajęciach, rysowały, uczestniczyły w grach i zabawach dydaktycznych, zajęciach komputerowych, które bardzo przypadły im do gustu. Na zajęciach sportowych wykazywały sie świetną sprawnością ruchową. Pokonywały tor przeszkód zbudowany z różnorodnych sprzętów sportowych. Bawiły sie doskonale i zaciekle rywalizowały  pod okiem nauczyciela wychowania fizycznego.  W wolnej chwili mogły zrelaksować się i odpocząć oglądając bajki.

      Na koniec wizyty na naszych gości czekał słodki poczęstunek. Każdy z przedszkolaków otrzymał również pamiątkowy folder naszej szkoły. Przedszkolaki powiedziały nam w sekrecie, że przyjdą tu do pierwszej klasy:) Czekamy na Was! 

Marzena Pikos