Zarządzenie Burmistrza Ozimka w sprawie harmonogramu czynności w postępowaniu rekrutacyjnym do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych wraz z uchwałą w sprawie kryteriów do pobrania w załącznikach.

Dokumenty do pobrania oraz dostęp do systemu wspomagającego proces rekrutacji do przedszkoli  i oddziałów przedszkolnych będzie udostępniony po 15 lutego 2021 r.

Uwaga! Nabór do przedszkoli już się rozpoczął. Do 21 lutego należy złożyć deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego. W tym celu wchodzimy na stronę https://nabor.pcss.pl/ Wybieramy zakładkę ze zdjęciem pod nazwą przedszkola/dyżury wakacyjne, wyszukujemy przedszkole Ozimek , po kliknięciu rozwija się zakładka z poszczególnymi przedszkolami w Gminie. Wyszukujemy Antoniów, klikamy i na górze są trzy opcje, informator, wypełnij deklarację, zaloguj. Jeśli posiadają państwo, to się logujemy, jeśli to system nada login i hasło po wypełnieniu deklaracji. Proszę nie zwlekać, gdyż opcja składania deklaracji będzie funkcjonowała do 21 lutego.

Lista zakwalifikowanych  przez Komisję Rekrutacyjną, do pobrania w załączniku,  nie zakwalifikowanych brak.

  • RSO60 (81,65 kB)

    załączył: spantoniow , Pomoc administracyjna dnia 2022-03-24 17:21

 do góry