Aby zostać wolontariuszem należy zapoznać się z Regulaminem Szkolnego Wolontariatu (do pobrania w załączniku), pobrać załącznik  do regulaminu i podpisać Zobowiązanie wolontariusza (podpisuje wolontariusz i rodzic/ opiekun prawny). Podpisane zobowiązanie należy dostarczyć do opiekuna wolontariatu.

Opiekun Szkolnego Wolontariatu (w roku szk. 2022/23): B. Kansy

Drodzy uczniowie- szkolni wolontariusze!
Przed Wami zadanie nr 1:
We wtorek 20 września 2022 o godzinie 14.10 sadzimy cebulki kwiatów przy naszej szkole.
Zapraszam każdego wolontariusza do przynienienia kilku cebulek i wspólnego posadzenia ich.

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Drodzy uczniowie- szkolni wolontariusze!
Przed Wami zadanie nr 2:

Dokładnie za miesiąc 4 grudnia 2022 w naszej szkole odbędzie się kiermasz świąteczny, w związku z tym należy przygotować dwie ozdoby świąteczne w postaci bombek wg swojego pomysłu. Będą one sprzedane na kiermaszu, a dochód ze sprzedaży zostanie przekazany przez szkołę w formie darowizny dla Alma Spei Hospicjum dla Dzieci na zakup sprzętu i materiałów medycznych dla chorych Dzieci. Termin wykonania zadania: do końca listopada. 

Załączniki:

W tym roku szkolnym w ramach szkolnego wolontariatu bierzemy udział w konkursie "Szkoła z pasją pomagania", którego celem jest pomoc dzieciom nieuleczalnie chorym z hospicjum Alma Spei. W kolejnych miesiącach będą pojawiały się zadania w ramach tego konkursu. Zapraszam do współpracy.

Plakat SzPP 20222023
Plakat SzPP 20222023
 do góry