4 grudnia odbył się w naszej szkole kiermasz świąteczny. Chociaż do właściwych świąt zostało jeszcze kilkanaście dni, to w ten niedzielny wieczór odczuliśmy już przedsmak wigilijnej atmosfery ozdobionej kolędami i zapachem pierników. W podniosły, świąteczny klimat wprowadzili nas uczniowie. Piękny występ jasełkowy został nagrodzony gromkimi brawami przez licznie zgromadzonych gości. Na zakończenie miało miejsce radosne kolędowanie w trzech językach. Po przedstawieniu była okazja do zakupienia świątecznych dekoracji własnoręcznie wykonanych przez uczniów i rodziców. Wszystkie były bardzo pomysłowe i kolorowe. Migoczące, pięknie udekorowane stoiska sprawiły, że nie można było przejść obok nich obojętnie. Oprócz ozdób znalazło się również stoisko ze słodkościami. Pachnące pierniki i różnorodne wypieki zachęcały do kupna. Kiermasz cieszył się ogromnym zainteresowaniem. W trakcie jego trwania działały również kawiarenki, w których przy blasku świątecznych światełek, świetnie smakowały ciasta, pierniczki oraz gorąca kawa. Nie zabrakło również niespodzianki. Wieczorową porą na plac szkolny wjechał prawdziwy św. Mikołaj. Jego kolorowy powóz wzbudził zachwyt małych i dużych uczestników kiermaszu. Gość specjalny nie tylko podarował milusińskim łakocie, ale również bawił się z dziećmi przy dźwiękach muzyki. W tym dniu, mimo późnej pory, nasza szkoła tętniła życiem, a radosna atmosfera udzielała się wszystkim. Serdecznie dziekujemy za zaangażowanie rodzicom, uczniom, nauczycielom oraz wszystkim osobom biorącym udział w naszym kiermaszu. Zapraszamy za rok!

Więcej zdjęć na szkolnym FB.

Kiermasz-1
Kiermasz-1
Załączniki:
Galeria
 do góry