1

Archiwum aktualności

Udział czwartoklasistów w spotkaniu z Grzegorzem Kasdepke

Uczniowie klasy czwartej naszej szkoły uczestniczyli w zorganizowanym przez Miejską i Gminna Bibliotekę Publiczna w Ozimku spotkaniu z autorem książek dla dzieci Grzegorzem Kasdepke. Część książek tego autora jest znana naszym uczniom, ponieważ są to lektury szkolne. Na spotkaniu autor opowiadał o swoich książkach, czytał ich fragmenty oraz zapowiadał nowości. Uczniowie dowiedzieli się, dlaczego i kiedy zaczął pisać książki, dlaczego porusza tematy trudne dla dzieci i wyjaśnia je w bardzo przystępny, zrozumiały dla każdego sposób.

 W drugiej części spotkania dzieci zadawały różne pytania, a pisarz na nie opowiadał -często zabawnie. Na zakończenie autor podpisywał swoje książki i rozdawał autografy. Wszyscy uczniowie wrócili zadowoleni ze spotkania.

 

                                                                                                                                                                                 J. Gottwald

 

kasdepke 027kasdepke 028kasdepke 030kasdepke 037kasdepke 039kasdepke 054kasdepke 057kasdepke 059
  • Data aktualizacji: 2021-06-08 19:17
  • |
  • Licznik odwiedzin: 1 044 156