1

Archiwum aktualności

Bal karnawałowy dla najmłodszych w naszej szkole

Karnawał to fantastyczny czas nie tylko dla dorosłych, ale i dla dzieci. A może przede wszystkim dla naszych milusińskich. Dla nich bal karnawałowy to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. W naszej szkole także odbył się taki bal , podczas którego najmłodsi mieli możliwość wspólnego potańczenia i pośpiewania. Szczególnymi gośćmi były dzieci z naszej miejscowości, które uczniami staną się wkrótce, ale już dziś zostały zaproszone do wspólnej zabawy.

Aby się dobrze bawić podczas balu karnawałowego, musimy się do niego odpowiednio przygotować, np. przystroić salę balonikami, serpentynami, kolorowymi łańcuchami, przygotować stroje, opracować ciekawe, wesołe zabawy, odpowiednią muzykę i piosenki, a także zapewnić miłe niespodzianki i konkursy oraz słodki poczęstunek. Tego wszystkiego nie zabrakło w naszej szkole.

W odświętnie udekorowanej  sali niezliczone księżniczki, towarzyszący im kowboje, biedronki, królewny, wróżki, rycerze, a także  inne  postacie z kreskówek opanowały na kilka godzin parkiet auli.  Wszystkie dzieci  bawiły się przy rytmach różnorodnej muzyki, jak przystało na prawdziwy bal. Zabawa przebiegała w miłej i radosnej atmosferze. Muzyka i tańce przeplatane były zabawami i konkursami. Oczywiście nie zabrakło pysznego poczęstunku i słodkiego soczku dla zregenerowania sił.

Na bal przybyli również rodzice naszych milusińskich, którzy przy gorącej kawie dzielili się wrażeniami z balu.

Było bardzo radośnie, kolorowo i zabawnie.  Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały balową salę, ale nie smućmy sie - kolejny bal już za rok ! :)

                                                                                                   Marzena Pikos

bal karnawałowy 2014bal karnawałowy 2014bal karnawałowy 2014bal karnawałowy 2014bal karnawałowy 2014bal karnawałowy 2014bal karnawałowy 2014bal karnawałowy 2014
  • Data aktualizacji: 2021-01-15 18:41
  • |
  • Licznik odwiedzin: 955 108