1

Archiwum aktualności

Dzień Dziecka

Z okazji Dnia Dziecka życzymy Wam, aby każdy kolejny dzień był niesamowity i wyjątkowy. Wypełniajcie każdą chwilę tak, by potem wspominać ją z radością. Czerpcie energię ze słońca, kapiącego deszczu i uśmiechu innych. Odnajdujcie w sobie siłę i  entuzjazm. Żyjcie najpiękniej jak potraficie....

2 czerwca 2014 r. w naszej szkole było bardzo wesoło i głośno - obchodziliśmy DZIEŃ DZIECKA. Opiekunka samorządu uczniowskiego -P. Izabela Grys zadbała o to, by mimo nie najlepszej pogody nikt się nie nudził.

Wspólną zabawę rozpoczęliśmy od szkolnego konkursu "Mam talent".

Chętni uczniowie prezentowali swoje talenty: wokalne, muzyczne, taneczne i plastyczne. Oceniani byli przez komisję, którą tworzyli wybrani uczniowie ze starszych klas. Młodzi artyści na scenie czuli się jak ryby w wodzie. Jury podczas burzliwych obrad miała nie lada orzech do zgryzienia, gdyż wybór zwycięzcy nie był rzeczą łatwą. Ostatecznie pierwsze miejsce wywalczyła Emilka Strzelczyk, na drugim uplasowały się ex aequo Jasmin Jendrzej i Melania Spyra. Dziewczyny otrzymały dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Pozostali uczestnicy konkursu obdarowani zostali nagrodami pocieszenia.

W trakcie wspólnej zabawy nie zabrakło zawodów sportowych. W tym roku dominował unihokej, który jest ulubioną dyscypliną sportową naszych uczniów. Tym razem rozgrywki miały charakter czysto towarzyski. Nie było zwycięzców i przegranych, liczyła się zdrowa rywalizacja i walka fair play.

Nie zapomnieliśmy również o ognisku, przy którym głodomory i nie tylko piekły smaczne kiełbaski.

Na zakończenie wszyscy uczniowie otrzymali słodkości ufundowane przez Radę Rodziców.

Marzena Pikos

 

 

 

 

DSCN0849DSCN0847DSCN0855DSCN0858DSCN0862DSCN0874
  • Data aktualizacji: 2021-01-15 18:41
  • |
  • Licznik odwiedzin: 951 374