1

Archiwum aktualności

1% dla mojej szkoły

Biorąc pod uwagę potrzeby naszej Szkoły Stowarzyszenie Pomocy Szkole w Antoniowie podjęło trud zdobywania dodatkowych funduszy na rzecz wspierania celów edukacyjnych Szkoły Podstawowej w Antoniowie. W roku 2012 staliśmy się partnerem Stowarzyszenia „Przyjazna Szkoła”- Organizacji Pożytku Publicznego. Dzięki partnerstwu zdobyliśmy dodatkowe fundusze, które będą służyły naszym dzieciom. Mamy również nadzieję, że uda się nam skutecznie włączyć wszystkich Sprzymierzeńców szkoły w coroczną akcję  1 % dla Twojej Szkoły
Życzmy sobie, by nawiązane przez nasze stowarzyszenie partnerstwo ze
Stowarzyszeniem „Przyjazna Szkoła” zaowocowało korzystnymi zmianami i rozwojem antoniowskiej szkoły.
Jednocześnie pragniemy serdecznie podziękować wszystkim naszym darczyńcom, którzy w 2012 roku przekazali 1% podatku na rzecz Stowarzyszenia Pomocy Szkole w Antoniowie.
Informujemy, iż kwota zebrana dzięki partnerstwu naszego stowarzyszenia ze Stowarzyszeniem Przyjazna Szkoła wynosi 1629.80 zł.
                                                                  Zarząd Stowarzyszenia Pomocy Szkole w Antoniowie

  • Data aktualizacji: 2021-01-15 18:41
  • |
  • Licznik odwiedzin: 951 391