1

Archiwum aktualności

Karnawałowe szaleństwo

Dnia 23 stycznia 2013r. późnym popołudniem w murach naszej szkoły odbyła się zabawa karnawałowa dla wszystkich uczniów szkoły oraz dzieci przedszkolnych. Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń.
Sala gimnastyczna wyglądała inaczej niż na co dzień, udekorowana kolorowymi łańcuchami i ozdobami, zachęcała do szampańskiej zabawy. Skrzętnie przygotowywane przez rodziców, bajecznie kolorowe i fantazyjne stroje najmłodszych uczniów ubarwiły salę gimnastyczną naszej szkoły. Zaroiło się od piratów, rycerzy, kowbojów rodem z Dzikiego Zachodu. Były wróżki, księżniczki i różne inne barwne postacie. Stroje oddawały nawet najdrobniejsze szczegóły wybranego bohatera. Samorząd uczniowski zapewnił wiele atrakcji najmłodszym, zorganizował mnóstwo konkursów i zabaw. Oprawę muzyczną zapewnił były uczeń naszej szkoły - Denis Elis. Skoczna muzyka zagrzewała do wspólnej zabawy, korowodów, tańców. Atmosfera była fantastyczna, dzieci gremialnie odśpiewywały tegoroczny hit "Ona tańczy dla mnie" .
Trzeba powiedzieć, że karnawałowa zabawa roztańczyła nawet tych najwstydliwszych uczniów. Chociaż wszyscy uczestnicy doskonale się bawili i humor wszystkim dopisywał, to w okolicach godziny wieczorowej wesołej zabawy nastał kres. Kolejny karnawał ponownie za rok!
Marzena Pikos

  • Data aktualizacji: 2021-01-15 18:41
  • |
  • Licznik odwiedzin: 951 363